Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:37:24

Патрульні долучилися до акції "Рух проти раку"

06.02.2017   07:20Агенцiя

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку, проголошений Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями. Чернігівські патрульні долучилися до інформаційно-профілактичної акції «Рух проти раку», який проводив Чернігівський обласний онкологічний диспансер.

Мета акції – підвищення обізнаності громадян про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасності.

Рак – захворювання, яке не залежить від соціального статусу, віку або професії людини. З різних причин кожен може опинитися в групі ризику. Тож поліцейські та медики вирішили цього дня об’єднатися, щоб якомога більше звернути увагу на проблему захворюваності на рак.

Вранці на центральній площі зустрілися представники двох відомств, поліції та охорони здоров’я, з однією метою: донести до людей, що рак – страшне захворювання, проте при своєчасній діагностиці це ще не вирок.

Важливість заходу підкреслювалася й присутністю керівництва обох структур – заступника начальника Управління патрульної поліції Чернігова Ігоря Лисенка та головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба.

Патрульні разом з медиками спілкувалися з громадянами, розповідали, чому важливо систематично проходити медичний огляд, що діагностика раку на ранніх стадіях дає великі шанси на одужання. Дарували буклети з інформацією про онкологічні захворювання та рекомендаціями, що потрібно робити, аби попередити захворювання.

Учасники акції щиро сподіваються, що подібний захід зробив свій внесок у профілактику онкологічних захворювань.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ