Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:56:51

"22 Pushup Challenge" у Чернігові. ВІДЕО

06.02.2017   07:08Агенцiя

У неділю зранку при в’їзді до Чернігова біля Катеринки чимало народу.

Учасники АТО, кадрові військові, афганці, волонтери, майбутні військові — курсанти та ліцеїсти, учні шкіл та студенти, а також усі бажаючі чернігівці.

Вони прийшли віджатися 22 рази. Загальноміський флешмоб «22 Pushup Challenge» у Чернігові присвячений учасникам АТО, що загинули на Сході, і продовжують «гинути». Тисяча людей у Чернігові віджимаються разом, аби привернути увагу до проблеми посттравматичного синдрому у бійців, що повернулися із зони бойових дій.

Альберт Черешко, головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО: «Це та проблема, яка є. вона потаємна, про неї мало хто знає. І тому необхідно усім, хто повернувся з зони бойових дій обов’язково звернутися до медичного закладу. Пройти хоча б для себе загальне обстеження. Попередити майбутню хворобу, яка може бути».

На рахунок флешмобу «22 Pushup Challenge» чимало скептики: «а що з цим можна зробити?» У його учасників, які не залишилися байдужими до проблеми і таки прийшли віджиматися, є відповідь.

Ігор Єрмилов, учасник флешмобу: «Хочемо підтримати нашу армію, щоб вона захищала нашу країну. Щоб знали, що ми завжди будемо за неї».

Тарас Скиба, сержант батальйону спецпризначення «Чернігів»: «За підтримку свої побратимів, котрі перебувають зараз у лікарнях і взагалі здоровий спосіб життя у будь-якому вигляді. Як патріотичний якийсь запал теж непогана річ».

Андрій Ясний,  учасник флешмобу: «Ці речі можуть здатися перформансними. Тим не менше, ці речі абсолютно точно єднають українців. Ви подивіться скільки людей сьогодні прийшло».

Олександр Ковальов, заступник командира спецпідрозділу «Афганець»: Як військовий я скажу коротко. Все, що дає дух і показує приклад, завжди треба робити. Тому я вважаю, що це нормальний приклад. Не кожен на сьогоднішній можливо це розуміє. Але це так».

Естафету віджимань Чернігів передає далі на Західну Україну – місту Львову.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ