Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 21:31:19

Можуть бути обмеження руху автобусів та великовагових транспортних засобів

04.02.2017   08:28Агенцiя

З метою попередження надзвичайних ситуацій через ускладнення погодних умов в області (опади, сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу) Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Варто відмовитися від поїздок взагалі, а особливо пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам.

В окремих випадках, рух вантажного транспорту по автомобільним дорогам загального користування необхідно здійснювати з ціпками на колесах (круті спуски та підйоми).

Нагадуємо, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом водії можуть за телефонами цілодобової диспетчерської служби (0462) 661-893 або (0462) 699-566.


Довідково:
Служба автомобільних доріг у Київській області спільно з Управлінням превентивної діяльності Національної поліції в Київській області  з 8.30 години 03.02.2017 року вводиться обмеження руху автобусів та великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.



Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини