Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 15:47:43

Робочий візит на Носівщину: як живе район в умовах реформування

03.02.2017   08:16

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич разом з начальником Управління освіти і науки ОДА Миколою Конопацьким із робочим візитом відвідали вчора Носівщину.

На нараді з представниками районної влади вони обговорили питання організації ефективного управління у галузях медицини, освіти та культури в об’єднаних територіальних громадах. До слова, в Носівському районі їх три – Носівська, Мринська, Макіївська.

Леонід Сахневич наголосив, що становлення громади має проходити поступово і помірковано, всі рішення повинні бути виваженими, із обов’язковим врахуванням інтересів громади. Важливо, щоб у результаті проведених реорганізацій підвищилась якість послуг населенню в закладах охорони здоров’я, освіти, культури, покращилась їх матеріальна база, – акцентував перший заступник голови ОДА.

Посадовці обговорили перелік заходів щодо соціально-економічного розвитку району, які планується здійснити цього року.

Леонід Сахневич проінспектував проведення ремонтних робіт у Носівській загальноосвітній школі №5. У будівлі відремонтовано дах, проведено облицювання плиткою підлог, інші внутрішні роботи. Загалом на це у 2016 році витратили понад п’ять мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.

Того ж дня перший заступник голови ОДА оглянув стан будівель та внутрішніх приміщень дитячого та неврологічного відділень Носівської центральної районної лікарні, ремонт яких потребує фінансування.

 
За інформацією Носівської РДА

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини