Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 02:11:33

Операція "Кисень"

01.02.2017   09:35Агенцiя

Для виживання водних біоресурсів в зимовий період важливий температурний режим та хімічний склад води. Вирішальним значенням для виживання риби взимку має вміст кисню у воді.

Працівниками Чернігіврибоохорони постійно ведеться моніторинг водойм Чернігівщини для виявлення  заморних явищ, відбираються зразки води для проведення аналізів на вміст розчинного у воді кисню та повний аналіз на хімічний склад води.

У січні 2017 року працівниками Чернігіврибоохорони разом з громадськими інспекторами та небайдужими рибалками - любителями проведені заходи для попередження задухи водних біоресурсів.

На озерах біля с.Карпилівка Козелецького району, с.Щурівка Ічнянського району, м.Новгород – Сіверський, на озері Глушка біля смт.Устя Сосницього району та на озері Глушець під Черніговом було прорубано декілька десятків ополонок. Для того щоб ополонки з часом не замерзли, їх вкрито очеретом та гілками.

Чернігіврибоохорона звертається до усіх рибалок-любителів, а також  до користувачів водних угідь, територіальних громад аби вони були уважні та вели спостереження за станом водойм на своїх територіях та за ходом зимівлі водних біоресурсів. Про будь-які ознаки задухи або зміни екологічного стану водойм Чернігівщини телефонуйте за телефонами гарячої лінії (0462)727-135, (0462)цілодобово (0462) 937-557 та 0991121344 та пишіть на електронну пошту chernigivryboohorona@i.ua.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини