Поліція розкрила два факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень
В обох випадках причиною конфліктів, які призвели до тяжких травм їх учасників, стало вживання алкоголю.
Увечері до поліції надійшло повідомлення від жителя одного з приміських сіл, що у нього вдома під час бійки сусід завдав ножових поранень його тестю.
На місці події слідчо-оперативна група Чернігівського відділення поліції встановила, що в ході розпивання алкоголю в лазні раніше судимий місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді проникаючого ножового поранення черевної порожнини тестю заявника.
Пораненого госпіталізовано до реанімаційного відділення Чернігівської центральної районної лікарні. Зловмисник у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення, він затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
А рано вранці наступного дня до поліції надійшло повідомлення, що в одному з чернігівських нічних клубів невідомий чоловік завдав тілесні ушкодження відвідувачеві закладу. Виїздом слідчо-оперативної групи Чернігівського відділу поліції встановлено, що непрацюючий чернігівець, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, в ході конфлікту у приміщенні караоке-бару наніс кілька ударів кулаками в обличчя потерпілому.
Юнак впав на підлогу та отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку важкого ступеню та лівобічної субдуральної гематоми. Кривдника затримано на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Зловмиснику повідомлено про підозру за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).