Рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
За статистикою, в умовах холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Аби попередити виникнення пожеж і трагічних випадків на них, рятувальниками Чернігівщини вживаються практичні роз'яснювально-профілактичні заходи серед населення.
Щотижнево працівники Служби порятунку "101" відпрацьовують приватний житловий сектор шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами. Особлива увага приділяється помешканням непрацюючого населення, самотніх громадян похилого віку, багатодітних та неблагонадійних родин тощо.
30 січня співробітники Корюківського, Куликівського та Варвинського районних секторів Управління ДСНС України у Чернігівській області провели відпрацювання житлового сектору громадян на території сіл Рейментарівка, Виблі, а також райцентру Варва відповідно.
Під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники звертали увагу населення на необхідності приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів. Нагадали, що не можна розпалювати печі легкозаймистими рідинами, а дверцята топкового отвору залишати відчиненими. Вогнеборці вручили тематичні пам’ятки й листівки та акцентували увагу на тому, що жертвами власної згубної звички часто стають курці, які звикли палити у приміщеннях, особливо у нетверезому стані.
Рятувальники сподіваються, що профілактичні заходи серед громадян житлового сектору значно зменшать кількість пожеж і трагічної статистики на них.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).