Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:52:11

Завдяки вжитим прокуратурою заходам борг у розмірі 3,7 млн. грн. включено до реєстру вимог кредиторів

28.01.2017   09:26

Виконання судових рішень, постановлених за позовами органів прокуратури, перебуває на особливому контролі органів прокуратури.

Як встановлено, постановою Київського апеляційного господарського суду у квітні 2014 року за позовом прокурора на користь бюджету територіальної громади з приватного товариства стягнуто понад 4 млн. грн. збитків, завданих внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Ухвалене рішення суду скеровано до органів державної виконавчої служби для виконання.

Водночас, систематичним моніторингом судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі судових рішень, установлено, що в листопаді 2016 року ухвалою суду підприємство-боржника визнано банкрутом та визначено граничний термін для подання заяв про включення грошових вимог до реєстру вимог кредиторів.

Проте органом місцевого самоврядування, як стягувачем, заяву про включення залишку боргу в сумі 3,7 млн. грн. до реєстру не надано, що у подальшому позбавило б можливості відшкодувати вказані кошти за рахунок реалізованого майна боржника.

З огляду на викладене, Ніжинською місцевою прокуратурою в інтересах територіальної громади самостійно направлено до суду заяву про включення грошових вимог у розмірі 3,7 млн. грн. до реєстру вимог кредитора.

Ухвалою суду від 17.01.2017 заяву прокурора задоволено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини