Прокуратура відреагувала заходами представницького характеру на незаконне зменшення розміру пайової участі
Органами прокуратури області постійно вивчається питання повноти відшкодування забудовниками пайових внесків у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.
Установлено, що незважаючи на вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким визначено розмір пайового внеску для нежитлових будівель (10 % від загальної вартості будівництва об’єкта), виконавчим комітетом Чернігівської міської ради під час розгляду даного питання двом місцевим підприємствам, що здійснювали будівництво та реконструкцію приміщень, безпідставно зменшено його розмір до 1% та 5%.
Внаслідок таких дій бюджетом міста недоотримано півмільйона гривень.
На усунення порушень Чернігівська місцева прокуратура звернулася із позовними заявами до господарського суду області про визнання незаконними та скасування рішень виконавчого органу міської ради.
Наразі судовий розгляд цивільних справ триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.