Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 05:27:41

Прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення у власність держави 740 га лісу вартістю 6 млн. грн.

17.01.2017   08:10Агенцiя

Органами прокуратури області постійно вивчається питання дотримання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель лісового фонду та сільськогосподарського призначення.

Як встановлено, мають місце випадки передачі в оренду земельних ділянок без проведення нормативної грошової оцінки.

Згідно вимог закону нормативна грошова оцінка земель є необхідною при визначенні розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та земельного податку на них. Її відсутність при укладенні договору призводить до неправильного розрахунку орендної плати та недоотримання державою коштів від використання землі.

Так, одним із сільськогосподарських підприємств області ще з 2006 року використовується на правах оренди земельна ділянка лісового фонду площею 740 га, вартістю понад 6 млн. грн. без розроблення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Внаслідок таким дій заподіяно шкоду фінансовим інтересам держави у вигляді ненадходження коштів до бюджету.

Зважаючи, що землекористувач не вжив заходів щодо приведення договору оренди у відповідність до вимог законодавства, Прилуцька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання його недійсним та повернення земельної ділянки до державної власності.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини