Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 04:40:58

В Головному управлінні Нацполіції відбулася прес-конференція про старт додаткового набору до поліції

17.01.2017   08:07Агенцiя

Із журналістами зустрівся начальник управління кадрового забезпечення ГУНП полковник поліції Віктор Шанській.

В прес-конференції за участю представників електронних та друкованих ЗМІ також взяли участь начальник сектору відбору та атестування поліцейських головного управління кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Писаренко та інспектор цього сектору Яна Кондратій.

Відкриваючи прес-конференцію, Віктор Шанський повідомив, що з 16 січня на Чернігівщині розпочався додатковий набір до лав Національної поліції. Він розповів про умови та критерії відбору кандидатів, які мають заповнити 30 вакантних посад слідчих та 10 посад оперативників. Держава обіцяє майбутнім правоохоронцям досить гідну платню – від 7 до 9 тисяч гривень.

Пройти відбір можуть не тільки цивільні кандидати, а й ті, хто раніше носив міліцейські погони. Для цього створений центр відбору та проведення атестування поліцейських, який знаходиться у Чернігові в адмінприміщенні Чернігівського районного відділення поліції по вулиці Шевченка, 116А.

Начальник сектору відбору та атестування поліцейських головного управління кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Писаренко розповів, що персонал їх підрозділу сам пройшов ретельний відбір і з 15 кандидатів відібрали тільки трьох працівників. Конкурс організований таким чином, щоб максимально зменшити можливість навіть найменшої корупції чи «волокити» під час конкурсу. Всі тестування, комісії та співбесіди будуть записуватися на відео.

Як зазначила інспектор сектору відбору та анкетування Яна Кондратій, молодь і люди старшого віку після заповнення онлайн анкети на сайті ГУНП в Чернігівській області https://cn.npu.gov.ua/uk/publish/article/125321 що є підтвердженням надання заявки на участь в конкурсі, кандидати подають необхідні документи до центру відбору та проведення атестування поліцейських. Конкурс проходитиме у декілька етапів.

Спочатку - тести на загальні здібності та знання законів. Аби пройти до наступного етапу, конкурсантам треба набрати 50 балів зі 120 можливих.

Також на них очікує медичне обстеження, здача нормативів з фізпідготовки, психологічне тестування, співбесіда з членами поліцейської комісії. Конкурсантів, які пройшли відбір, обиратимуть за рейтингом.

Як повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області полковник поліції Віктор Шанський, поліцейських розподілятимуть на посади по всій області. Віктор Миколайович підкреслив, що вже у лютому буде проведений наступний відбір до поліції.

Прийом онлайн-заяв та документів на вакантні посади слідчих та оперативників триватиме до 26 січня.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини