Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 04:59:12

ГУ ДФС у Чернігівській області: у 2016 році кількість проведених перевірок була меншою ніж за попередній рік

16.01.2017   13:51Агенцiя

Підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області за 2016 рік проведено 613 перевірок.

У порівнянні з попереднім роком кількість перевірок зменшилась на 138 або на 18 відсотків.

За результатами проведених перевірок протягом минулого року до бюджету надійшло більше 32 млн. гривень від донарахованих сум.

Крім того, протягом 2016 року здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств зменшено збитки (від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) більш як на 17 млн. гривень.

Це дозволило упередити несплату цього податку у наступних податкових періодах на більш як на 3 млн. гривень.

Також підрозділами аудиту за результатами документальних  перевірок в 2016 році зменшено на 1,5 млн. грн. суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, та  зменшено на 27,7 млн. грн. від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ.


Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини