Прокуратура області звернулася до суду про повернення 2,4 га землі водного фонду
Реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратура області звернулася до господарського суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки з розташованим на ній водним об’єктом.
Як встановлено, підприємцю ще у 2007 році надано в оренду 2,4 га земель для риборозведення з об`єктом водного фонду (ставками) вартістю 60 тис. грн., що знаходиться в басейні річки Снов загальнодержавного значення на території Чернишської сільської ради Чернігівського району.
Водночас договір між райдержадміністрацією та орендарем укладено без проведення її нормативної грошової оцінки, що призвело до неправильного визначення розміру щорічної орендної плати, і як наслідок, завдавало шкоду фінансовим інтересам держави у вигляді ненадходжень коштів до бюджету через неправильний розрахунок.
З метою усунення порушень закону та захисту інтересів держави прокуратурою вжито заходів представницького характеру.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.