Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 09:16:56

У в’язниці також святкують День Перемоги

10.05.2012   12:55Агенцiя

У день 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні святкові заходи відбулись і у виправних закладах Чернігівської області. Силами засуджених було представлено святкові концерти, де співали військових пісень та зачитували спогади учасників бойових дій, проведено спортивні змагання на честь Великої Перемоги та конкурси плакатів.

Напередодні свята в усіх установах для засуджених було проведено уроки пам’яті, присвячені пам’ятним датам Другої світової війни, а ще бесіди та лекції з нагоди свят. У День Перемоги неповнолітні ув’язнені Новгород-Сіверської установи виконання покарань зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної та почули спогади про ті буремні роки, про їхній тяжкий життєвий шлях. В кімнатах виховної роботи відділень позбавлені волі особи переглянули телерепортажі з урочистих заходів.

В Чернігівську виправну колонію завітала народна майстриня Тетяна Баженова, яка розповіла засудженим жінкам про своє життя під час війни та про свою творчість, що наповнена яскравими барвами радості та вдячності за перемогу. Натомість жінки Чернігівської колонії подарували гості створену власними силами концертну програму, де разом цілий зал співав військові пісні та читали поезію повоєнних років.

Не обійшло дане свято й керівництво управління та співробітників служби Чернігівської області. Шановні ветерани отримали привітання та подарунки від співробітників служби та профсоюзу. Керівництво управління взяло учать в урочистій ході до Пагорба Слави м. Чернігів та поклали квіти до пам’ятника воїнам визволителям.

“Неможливо порівнювати наші нинішні проблеми з проблемами, які поставали перед поколінням, котре пережило війну. Ці люди зробили набагато більше за нас. Найкраще, що ми сьогодні можемо зробити, це побудувати сильну і заможну Україну”, – наголосив начальник управління Олександр Доробалюк.

Прес-служба управління пенітенціарної служби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини