Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 11:00:07

Гуртожитки для переселенців отримують нову техніку

10.01.2017   12:26

Для жителів пошкодженого гуртожитку з вул. Попудренка, 16, які заселяться до гуртожитку Чернігівського національного технологічного університету по вул. Ціолковського, 14, завезені 2 пральні машини. У цьому гуртожитку ремонтується і готується для заселення постраждалих чернігівців 5-й поверх.

Стан підготовки кімнат цього гуртожитку до заселення мешканців пошкодженого будинку перевірив сьогодні заступник міського голови Олександр Ломако. Разом з ним дослідити виконання ремонтних робіт у приміщенні цього гуртожитку приїхали начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик та начальник управління капітального будівництва міськради Анатолій Дзядзько.

Олександр Ломако прокоментував ситуацію з розселенням мешканців зруйнованого гуртожитку:
- У зруйнованому будинку по вул. Попудренка, 16 загалом проживало 219 осіб. На даний момент у готелях «Придеснянський» та «Профспілковий» проживає по 31 людині, всього 62 особи. Всі інші розселені по гуртожитках або інших тимчасових помешканнях.

У гуртожитку Чернігівського національного технологічного університету проживатиме орієнтовно 88 осіб. Міська влада взяла на себе зобов’язання зробити ремонт у кімнатах 5-го поверху і приблизно до 10-го січня роботи мають бути завершені: ремонт кімнат, коридору, санвузла.

Плануємо з 10 по 13 січня заселити до цих кімнат людей, звільнити готелі, тому що це досить накладно для бюджету міста. І фактично питання з тимчасовим житлом для постраждалих мешканців буде вирішено.

Олександр Ломако також розповів, що ситуацію з розселенням людей постійно контролює міський голова. Він особисто інспектував стан всіх гуртожитків напередодні Новорічних свят.

Заступник мера зазначив, що міська влада буде сплачувати за проживання людей у цьому гуртожитку. Сьогодні ж за дорученням міського голови закуплені 2 пральні машини за небюджетні кошти. Він підкреслив, що міська влада має можливість залучати небюджетні кошти, адже благодійники відгукнулись на прохання міста і передають кошти на спеціальний рахунок, відкритий Благодійним фондом «Поліський Оберіг» для допомоги жителям зруйнованого будинку.

 По інших гуртожитках питання щодо забезпеченості всім необхідним також більш-менш вирішено. Так, закуплені 2 кухонні плити: за кошти управління освіти міської ради та за позабюджетні кошти. Усі запити людей щодо побутових питань і надалі поступово будуть  вирішуватись у робочому режимі, - запевнив Олександр Ломако.

- Головне на сьогодні – розселити всіх мешканців зруйнованого гуртожитку, щоб вони обживались, і якщо у людей буде виникати ще якась нагальна потреба, будемо шукати можливість її вирішити, - сказав заступник міського голови. На сьогодні всі мешканці зруйнованого гуртожитку змогли забрати всі необхідні їм речі, й навіть габаритні, такі, як шафи, ліжка, телевізори та інші.

Олександр Ломако також повідомив, що будинок по вул. Попудренка, 16 наразі під арештом, йдуть слідчі дії: "За час після аварії відбулось декілька засідань відповідної комісії по цьому будинку та іншим аварійним будинкам у місті. 12 січня члени комісії мають доповісти міському голові позицію стосовно цього будинку, є 3-4 варіанти. І саме 12 січня ми спільно будемо приймати одне з рішень".


Довідково:

За інформацією депутата Чернігівської міської ради, представника Благодійного фонду «Поліський оберіг» Регіни Гусак, від небайдужих громадян та юридичних осіб до Благодійного фонду «Поліський оберіг» надійшли пожертви на суму 34227 грн.

З них на сьогодні витрачено 31969,87 грн. Для переселенців придбані:
    - плита електрична -  5482,92 грн (гуртожиток будівельного ліцею),
    - будівельні матеріали - 6177,36 грн (гуртожиток будівельного ліцею ),
    - водонагрівач – 3171,59 грн (гуртожиток ліцею побуту ),
    - пральні машини – 2 шт. - 17138 в гуртожиток ЧНТУ по вул. Ціолковського, 14.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкриють маловідомі пам’ятки

У Чернігові відкриють маловідомі пам’ятки 10:20

Чернігів мав Магдебурзьке право, отже, за всіма ознаками його треба відносити до списку європейських міст.

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни 10:15

16 вересня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у заходах з нагоди 78-ї річниці визволення Новгород-Сіверського від нацистських загарбників та святкування Дня міста.

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ 09:50

СБУ провела масштабні тактико-спеціальні навчання у Чернігівській та Сумській областях. У заходах було задіяно понад 1,5 тис. осіб і більше 100 одиниць техніки, в тому числі безпілотні літальні апарати.

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства 09:30

З 9 по 16 вересня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 19 порушень Правил рибальства.