Першу “Сітку” проведено!
У Чернігівському прикордонному загоні підбито підсумки проведення на ділянці загону спеціальних заходів “Сітка”. Практичні заходи проводилися з 2 по 30 квітня цього року по річках Дніпро, Сож та Десна в межах контрольованих прикордонних районів Чернігівщини.
За час проведення до них залучалися майже 550 прикордонних нарядів, з яких – 27 спільні з рибінспекцією та водною міліцією.
За цей час затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності за частинами 3, 4 статті 85 “Порушення правил використання об’єктів тваринного світу” та статтею 202 “Порушення правил прикордонного режиму” Кодексу України про адміністративні правопорушення 57 громадян, вилучено 118,5 кг риби та 270 м сітки. На рахунок держави сплачено штрафних санкцій на суму 13600 гривень.
Наразі лінійним відділом міліції в річковому порту “Чернігів” Управління МВС України в Чернігівській області продовжується розгляд матеріалів стосовно 4 громадян України в діях яких вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 249 “Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом” Кримінального Кодексу України.
Останні новини Чернігівщини
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.