Родини з Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі
З метою підвищення рівня духовного та культурного розвитку сім’ї, привернення уваги до творчості та таланту родин, сімейних колективів та династій, утвердження пріоритетності сімейних цінностей, звичаїв та обрядів до святкування у 2012 році Міжнародного Дня сім’ї та Дня матері, Міжнародного Дня захисту дітей 5 травня 2012 року у м.Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль сімейної творчості “Родинні скарби України” в рамках реалізації щорічного благодійного проекту “Світ талантів – Цвіт нації”.
Чернігівську область представляли :
- багатодітна сім’я Дахно Юрія Володимировича (с.Москалі Чернігівського району), яка свято береже, примножує українські традиції. Сімейна колекція старовинних вишитих ручників, сорочок, предметів одягу та інтер’єру нараховує понад п’ятсот екземплярів.
- велика родина Козієнків (м.Ніжин), яка об’єднує три покоління і дивує своїм народно-поетичним колоритом – українською музикою, піснею, грою на музичних інструментах.
Творчі сім’ї Дахно та Козієнко взяли участь у виставці художніх мистецьких робіт і святковому концерті та були нагороджені Подяками Міністерства соціальної політики України і цінними подарунками.
За повідомленням управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.