Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 16:23:33

Я — українського роду

17.12.2016   10:06Агенцiя

Так гордо заявили учасниці першого дитячого історичного зимового відкритого фестивалю–конкурсу краси та творчості «Княжна Київської Русі» на зустрічі в облдержадміністрації із заступником голови — керівником апарату ОДА Наталією Романовою.

Фестиваль розпочався 14 грудня. Його заключний етап — гала-шоу— відбудеться 18 грудня в Чернігівському обласному академічному українському музично–драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

До участі креативне творче об’єднання «Академія Зірок» запрошувало дітей з усієї країни віком 4–15 років. Серед учасниць — дівчатка із Чернігівської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Запорізької областей, Феодосії, Києва.

— Кожна з вас — красуня, справжня україночка. Мені дуже приємно, що конкурс такого масштабу фінішуватиме саме на Чернігівщині — на древній землі з гордим корінням,— зазначила Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.