Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:23:41

Виконавчий комітет Чернігівської міськради виділив квартиру для матері загиблої Анастасії Дерев’янко

16.12.2016   11:01

15 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому розглянули 32 питання порядку денного.

Серед них було додаткове питання «Про зарахування квартири до фонду житла для тимчасового проживання та виділення». Це рішення членами виконкому було прийняте, враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з руйнуванням житлового будинку № 16 по вул. Попудренка.

У документі зазначено, що квартира, яка розташована по вул. Доценка, 24, виділяється з фонду житла для тимчасового проживання – Акуленко Світлані Григорівні – матері Анастасії Дерев’янко, яка загинула 12 грудня під час обвалення будинку.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що це житло тимчасове. Коли будинок буде відбудовано, ця сім’я, як і інші постраждалі мешканці, отримає квартиру в новому будинку. При цьому буде враховано квартирний метраж кожної кімнати.

Міський голова також додав, що виділена квартира по вул. Доценка однокімнатна і має всі умови для проживання.


Також під час засідання члени виконавчого комітету затвердили Положення про призначення та виплату міських стипендій талановитим і обдарованим дітям та учнівській молоді у сфері фізичної культури та спорту м. Чернігова; Статути комунальних позашкільних навчальних закладів, комунальних підприємств «Чернігівводоканал» та «Муніципальна поліція» міської ради.

Крім того, виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про списання транспортного засобу, медичного обладнання та копіювального апарата; про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ; про встановлення режимів роботи окремих об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час та вніс зміни та доповнення до Переліку адміністративних послуг. Також виконком схвалив Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2017 рік, яка ще буде обговорюватись депутатами на засіданнях постійних комісій та затверджуватись на черговій сесії Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.