Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:45:30

Чернігівська поліція оперативно затримала кримінальний дует заїжджих грабіжників

15.12.2016   09:38Агенцiя

В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів патрульні поліцейські затримали злочинців-гастролерів з Дніпропетровщини та Чернігівщини.

Увечері 13 грудня до Чернігівського відділу поліції звернувся 59-річний чернігівець із заявою про те, що по дорозі додому його пограбували двоє зловмисників. Нападники відібрали у потерпілого шкіряну куртку, 300 гривень та документи.

Отримавши прикмети злочинців, патрульні поліцейські розпочали пошуки зловмисників. Під час відпрацювання одного з мікрорайонів міста правоохоронці помітили двох чоловіків, схожих за описом на ймовірних грабіжників.

Чоловіків затримали та доставили до відділу поліції. В подальшому оперативники встановили, що 50-річний житель Дніпропетровської області має кілька судимостей за скоєння майнових злочинів та незаконний обіг наркотиків. Кілька місяців тому він на підставі «Закону Савченко» достроково звільнився з місць позбавлення волі.

Чоловік приїхав в одне з сіл Чернігівського району до жінки, з якою познайомився за листуванням. Але, з його слів, у них не склалося. На чернігівському залізничному вокзалі познайомився з 17-річним місцевим хлопцем, з яким вирішили роздобути грошей. Саме по дорозі вони і зустріли літнього чернігівця, що сутінками повертався додому. Зловмисники напали на нього, побили та відібрали куртку, гроші та документи.   

Затримані зізналися у скоєному та надали правдиві свідчення. У них вилучена куртка потерпілого, яку в подальшому повернули заявнику під розписку.

За фактом пограбування відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Триває досудове розслідування та встановлюється причетність затриманих до інших злочинів.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини