Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 16:56:00

Міська рада виплатить грошові компенсації родинам з постраждалого гуртожитку і після експертизи прийме рішення про компенсацію втраченого житла

13.12.2016   13:25

Чернігівський міський голова дав доручення максимально швидко знайти в чернігівських гуртожитках місця для того, щоб розселити всіх, хто проживав на Попудренка, 16. Про це він повідомив через свій акаунт у соціальній мережі «Фейсбук».

Усі родини зараз забезпечені місцями в готелях або проживають у родичів, - говориться в повідомленні.

17-річний хлопець, який постраждав учора, перебуває в лікарні №2. Переломів та пошкоджень, які загрожують його життю немає.

Міська рада надасть матеріальну допомогу потерпілим. Родині загиблої – в розмірі 50 тисяч гривень. Людям, які не мають доступу до своїх помешкань, а також постраждалому хлопцю – по 5000 гривень. Всім іншим мешканцям цього гуртожитку – 750 гривень.

Також міська влада замовляє експертизу щодо того, чи підлягає постраждалий будинок відновленню. Після цього прийматиметься рішення про компенсацію людям втраченого житла.

"Стан житлового фонду та комунікацій - загроза національній безпеці держави. Її вирішення - коштує надзвичайно великих коштів. Міста ніколи не знайдуть їх самостійно, без підтримки держави. Це - головний висновок з трагедії, яка сталася вчора в Чернігові", - говориться у повідомленні міського голови.

Також від імені територіальної громади та від себе особисто Владислав Атрошенко висловлює співчуття родині загиблої жінки.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.