Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:56:51

Міський голова та депутати Мени підтримують впровадження етичних кодексів та комісії

13.12.2016   09:13

В м. Мена відбулась публічна дискусія на тему: "Правове регулювання етичних стандартів у роботі в органів місцевого самоврядування".

Як відомо Менська міська рада одна з 4-х місцевих рад Чернігівської області залучена до впровадження Етичних кодексів для депутатів  місцевих рад та створення етичних комісій.

В ході дискусії представник коаліції “Прозорі ради” Сергіенко Тетяна розповіла про громадську ініціативу створення етичних кодексів та впровадження їх в місцевих радах також які питання врегульовують етичні кодекси, а саме :
•    Поводження на засіданнях ради при роботі в комісіях
•    Стосунки з виборцями
•    Взаємовідносини зі ЗМІ
•    Правила поведінки в Інтернеті
•    Стосунки з органами, що представляють інші гілки влади
•    Запобігання проявам корупції
•    Отримання подарунків та винагород
•    Врегулювання конфлікту інтересів
•    Контроль за дотриманням Кодексу 

Присутній на заході міський голова м. Мена Генадій Примаков зазначив “Ця ініціатива підвищує рівень довіри громадян до міської ради, також підвищить персональну відповідальності за належне виконання обов’язків та запобігання зловживанням службовим становищем депутатами міської ради, забезпечить прозорості у роботі міської ради”.

Його слова підтримала заступник голови міської ради Інна Скляр “Створення етичних кодексів створюють єдині правила для депутатів та підвищує рівень їх відповідальності перед громадою, бо вони тим самим зобов’язуються дотримуватись цих правил”

Представник Центру Політичих студій та аналітики “Ейдос” Гюнель Бабакішієва розповіла, що прийняття міською радою етичного кодексу створить більшу (інвестиційну) привабливість міста перед іноземними інвесторами для залучення коштів на інфраструктурний розвиток міста.

Голова ГО “Надійний партнер” та заступник міського голови м.Мена 6-го скликання  Юрій Стальніченко розповів з досвіду спілкування з іноземними інвесторами - “Що прописано в етичних кодексах і іноземців вчать з дитинства в дитсадках і сім’ї, а нашим громадянам нажаль необхідно вчитись”

До проведення зустрічі представники депутатського корпусу були скептично налаштовані, але під час дискусії їхня думка змінилась і присутні депутати виразили готовність підтримати проект рішення яке виноситься на наступну сесію яка відбудеться 15 грудня.

Громадськість висловила сподівання, що і інші депутати, які не були присутні на зустрічі, підтримують етичні кодекси та разом з громадою будуть працювати в етичній комісії.

Останні новини Чернігівщини

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини