Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 22:14:16

Вогнеборці ліквідували 2 пожежі, що виникли внаслідок порушення правил пожежної безпеки

06.12.2016   13:49Агенцiя

Незважаючи на неодноразові заклики рятувальників Чернігівщини, в області продовжують виникати пожежі внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення.

5 грудня о 19:42 до оперативно-координаційного центру обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу приватної лазні, що по вул. Крайній у Чернігові. За викликом на місце події прибуло відділення 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста. Завдяки оперативним діям рятувальників загоряння о 20:28 локалізували, а о 20:52 остаточно ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено стіни. Причиною пожежі послужила відсутність безпечної протипожежної розділки між димарем печі та дерев'яними конструкціями перекриття приміщення лазні.

Інша пожежа сталася о 19:44 на одному з приватних подвір’їв у с. Петрівське Козелецького району. На місце виклику прибуло два відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників пожежу житлового будинку о 20:26 локалізували, а о 00:30 остаточно ліквідували. Під час гасіння вогнеборці запобігли поширенню вогню на поруч розташований ще один житловий будинок. Причиною виникнення пожежі призвело те, що господарі заздалегідь не подбали про справність димаря. Через тріщини у кладці жарини потрапили на дерев’яне перекриття горища і спричинили його займання.

На щастя, в обох випадках ніхто з господарів не постраждав.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.