Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 01:23:03

Аудитори Чернігівщини за 11 місяців виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 35,6 млн. гривень

06.12.2016   12:04Агенцiя

Протягом 11 місяців 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області перевірили 80 підприємств, установи та організації, з яких на 96 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За результатами контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 35,6 млн. грн. та забезпечено усунення, в т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на 17,2 млн гривень.

В ході проведеного аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом моніторингу інформації, розміщеної на офіційному загальнодержавному веб-порталі «Державні закупівлі» та запиту документів) попереджено витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти у 29 замовників по 35 процедурах в сумі 112,6 млн грн, в тому числі за рахунок відміни конкурсних торгів у 27 замовників по 29 процедурах в розмірі 63,6 млн. грн. та розірвання 12 укладених договорів з 4 замовниками  на суму 49,0 млн. гривень.

Завдяки впровадженню керівниками об’єктів контролю пропозицій, наданих Управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, вдалося досягнути позитивного економічного ефекту на суму 3,1 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини