Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:37:36

В Чернігові військовослужбовці гарнізону, учасники АТО та військовозобов’язані взяли участь в спортивних змаганнях

06.12.2016   08:13

В стрілецько-спортивному клубі Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України, за ініціативи військового комісара Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковника Сергія Москальця, відбулися спортивні змагання на честь 25 річниці Збройних Сил України «Стрілецький поєдинок».

– В змаганнях взяли участь шість команд в складі трьох чоловік, – розповів голова обласної організації ТСОУ підполковник запасу Ігор Бизган, учасник АТО, колишній заступник командира 13 батальйону, – від Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранів-учасників АТО 13 батальйону територіальної оборони, Товариства сприяння обороні України, вчителів предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Чернігова, громадської організації «СОТА», військовослужбовців резерву та представників територіальної оборони Чернігівщини.

Учасники змагань виконали дуельні стрільби з малокаліберних гвинтівок Тоз-8, продемонстрували командний дух та взаємовиручку, стрільбу на швидкість і точність.

За підсумками змагань команди-переможці – військового комісаріату, громадської організації «СОТА» та ветеранів 13 батальйону – були нагороджені грамотами та подяками.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини