Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 11:41:37

Про виконання проекту ГО "Аратти" в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки

05.12.2016   10:20

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначило Міжнародний день інвалідів.

Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство. Кожна держава, відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей, формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.

З нагоди проведення в Україні Міжнародного дня інвалідів та привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями в місті Чернігові інтеграційний Театр «Дивосад» провів виступ особливих артистів у закладі культури мікрорайону Коти м. Чернігова.

Захід проходив за проектом «Крок назустріч» в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в місті Чернігові на 2016-2020 роки, який реалізує ЧОБО «Аратта» при підтримці Чернігівської міської влади.

Історія творчості Театру «Дивосад» налічує вже більше 10 років. Колектив постійно представляє Україну та місто Чернігів на Міжнародному конкурсі фестивалів Прекрасних театрів для молоді з особливими потребами, що проходить у місті Тчев (Польща) щорічно.

Керівник Театру Ірина Пісня та її команда у своїй творчій роботі користується елементами комплексного методу - арт-сінтезтерапія. Цей метод заснований на використанні поєднання живопису, віршування, драматургії та театру, риторики і пластики та інші. Це дає можливість будь-якій людині виразити свій внутрішній світ через творчість. Заходами проекту «Крок назустріч» передбачається проведення майстер-класів для ОГС м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:08

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.