Поліція Чернігівщини в Сосницькому та Ічнянському районах викрила зловмисників, які незаконно вирубували дерева вільхи
У лісових масивах Сосниччини та Ічнянщини правопорушники без будь-яких дозвільних документів спиляли кілька десятків дерев вільхи, та перевезли їх, один - на пилораму, інший - додому.
2 грудня до поліції надійшла інформація, що в лісовому масиві поблизу с. Чорнотичі Сосницького району виявлено факт незаконної вирубки тридцяти двох дерев вільхи. Загальний об’єм знищеної деревини склав 36 кубометрів. Шкоду, завдану лісовому господарству, фахівці оцінили в 112 тисяч гривень.
Кримінальна поліція провела комплекс розшукових заходів, в результаті яких правоохоронці встановили особи зловмисників, причетних до незаконної порубки. Ними виявилися двоє селян з навколишніх сіл. Один з них спиляв дерева, а інший на власному тракторі Т-40 перевіз деревину на пилораму. Поліція вилучила трактор та частину спиляних дерев.
Того ж дня аналогічний злочин розкрила поліція Ічнянського відділення поліції. По допомогу до правоохоронців звернувся лісничий "Ічнярайагролісництва", який повідомив, що виявив факт самовільної порубки дерев вільхи.
Поліція оперативно встановила, що незаконну рубку скоїв житель сусіднього села, дерева у нього вилучені.
Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).