Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:14:16

Рятувальники провели профілактично-роз'яснювальні заходи серед населення та перевірили боєздатність сільської пожежної команди

03.12.2016   11:26

1-го грудня співробітниками апарату та районного сектору Управління ДСНС у Чернігівській області на території Куликівського району проведене профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору в селі Жуківка, а також перевірено стан боєздатності пожежної команди с. Ковчин, що утримується за рахунок місцевого сільгосптовариства "Колос".

Слід зазначити, що у с. Жуківка в цьому році мав місце випадок групової загибелі 3-ох осіб. Тож рятувальники спільно з соціальним працівником особливу увагу приділили помешканням осіб похилого віку, інвалідів та неблагонадійних родин.

В ході проведення профілактично-роз'яснювальної роботи перевірено стан приладів опалення та електромереж, вказано на наявні протипожежні недоліки, роз’яснені основні правила безпечної поведінки у побуті в умовах осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду та вручені тематичні пам'ятки.

Крім того, матеріали наочної пропаганди з питань безпеки життєдіяльності рятувальники надали до сільської ради з метою оновлення інформаційного куточка.

Також фахівці Управління ДСНС в області у с. Ковчин переконались у боєздатності пожежної команди, що утримується за рахунок місцевого сільгосптовариства.

Слід зазначити, що приміщення пожежного депо опалюється, в підрозділі організоване цілодобове тризмінне чергування 6 працівників, пожежний автомобіль боєздатний, заправлений пальним та забезпечений необхідним пожежно-технічним обладнанням. В цьому році пожежна команда неодноразово приймала участь у гасінні пожеж, як на території села, так і за його межами.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».