Поліція затримала розбійників, які пограбували філію ощадкаси в Ніжині
Кримінальна поліція ГУНП в Чернігівській області разом з ніжинськими колегами вирахувала та затримала групу молодиків, причетних до ряду резонансних злочинів на території області, серед яких розбійний напад на філію ощадкаси у Ніжині.
![](/uploads/15994-m.jpg)
У вилучених мобільних телефонах підозрюваних поліція виявила відеозаписи нападів та побиття жертв.
Два тижні тому до чергової частини Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про розбійний напад на ощадкасу в одному із спальних районів Ніжина.
Касир ощадкаси, яка знаходиться в приміщенні пошти, повідомила, що у відділення забігли двоє чоловіків у масках і погрожуючи предметом, схожим на пістолет, наказали їй віддати гроші з каси. Один з нападників відкрив касу та забрав звідти близько 20 тисяч гривень. Його подільник в цей час тримав на прицілі касира, щоб жінка не натиснула на «тривожну» кнопку. На момент скоєння злочину в приміщенні відвідувачів не було.
На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи поліції — першою місцева, а невдовзі й Головного управління Національної поліції на чолі з керівництвом. На розшук злочинців було орієнтовано всі наряди, які несуть службу в Ніжині та районі. Також орієнтування відповідного змісту були негайно направлені до поліції Київської, Сумської та Полтавської областей.
До розкриття злочину приєдналися оперативники з управління карного розшуку обласної поліції. Проведення оперативно-розшукових заходів дало свій результат. За два тижні поліцейські вирахували п’ятьох розбійників та після чітко спланованої операції всіх затримали.
Під час проведення санкціонованих обшуків у підозрюваних правоохоронці Чернігівщини виявили і вилучили речові докази та зброю, які підтверджують їх вину. Серед вилученого — пістолет, набої різних калібрів до мисливської та бойової вогнепальної зброї, балаклави, бейсбольні бити, а також пакет з речовиною, схожою на коноплю, мобільні телефони та інше. Крім цього, у вилучених мобільних телефонах поліція виявила відеозаписи нападів та побиття жертв. Зловмисники власноруч документували свої злочинні дії.
На даний час поліцією Чернігівщини встановлено, що підозрювані причетні не тільки до розбійного нападу в Ніжині, а й до ряду пограбувань на території Чернігівської області.
Тривають слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження за ознаками частини 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.