Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 15:03:22

Проект "Без мешканців не вдасться" завершився

28.11.2016   09:38Агенцiя

Проект «Без мешканців не вдасться», присвячений впровадженню практики громадських консультацій в об’єднаних територіальних громадах і учасниками якого були з Чернігівщини – Деснянська, Вертіївська та Кіптівська громади, завершився.

Підсумки проекту минулого тижня його учасники підбили на завершальному семінарі в Ірпені. Представники громад, а разом з чернігівцями до проекту долучилися громади із Полтавської, Черкаської і Херсонської областей, поділилися власним досвідом проведення перших консультацій у формі анкетування, громадських слухань тощо.

Загалом, у громадах позитивно оцінили проект, а серед його результатів назвали налагодження більш тісного співробітництва влади і місцевих жителів, зростання довіри до органів місцевого самоврядування.
   
За словами заступника директора Фундації ПАУСІ в Україні Костянтина Плоского, цей проект започаткував громадські консультації в об’єднаних громадах і напрацював певний досвід, що буде поширений серед інших громад, адже за його результатами проекту готується онлайн-підручник з практичними рекомендаціями організації громадських консультацій.

Крім того, пропонується ще кільком громадам продовжити співпрацю з Фундацією щодо створення так званого «фонду солтиса», який має поширення у гмінах Польщі. «Це кошти, що витрачаються на проекти, запропоновані мешканцями – своєрідна форма бюджету участі, тільки на рівні сіл», - пояснив К.Плоский. Від підкреслив, що в Україні все більше міст впроваджують бюджет участі, тож у невеликих містах та селах цей досвід також буде корисним.

Останні новини Чернігівщини

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.

В області у повному обсязі профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень

В області у повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за травень 14:53

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершили фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 3 039 осіб.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 14:46

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.