Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 10:19:31

Проект "Без мешканців не вдасться" завершився

28.11.2016   09:38Агенцiя

Проект «Без мешканців не вдасться», присвячений впровадженню практики громадських консультацій в об’єднаних територіальних громадах і учасниками якого були з Чернігівщини – Деснянська, Вертіївська та Кіптівська громади, завершився.

Підсумки проекту минулого тижня його учасники підбили на завершальному семінарі в Ірпені. Представники громад, а разом з чернігівцями до проекту долучилися громади із Полтавської, Черкаської і Херсонської областей, поділилися власним досвідом проведення перших консультацій у формі анкетування, громадських слухань тощо.

Загалом, у громадах позитивно оцінили проект, а серед його результатів назвали налагодження більш тісного співробітництва влади і місцевих жителів, зростання довіри до органів місцевого самоврядування.
   
За словами заступника директора Фундації ПАУСІ в Україні Костянтина Плоского, цей проект започаткував громадські консультації в об’єднаних громадах і напрацював певний досвід, що буде поширений серед інших громад, адже за його результатами проекту готується онлайн-підручник з практичними рекомендаціями організації громадських консультацій.

Крім того, пропонується ще кільком громадам продовжити співпрацю з Фундацією щодо створення так званого «фонду солтиса», який має поширення у гмінах Польщі. «Це кошти, що витрачаються на проекти, запропоновані мешканцями – своєрідна форма бюджету участі, тільки на рівні сіл», - пояснив К.Плоский. Від підкреслив, що в Україні все більше міст впроваджують бюджет участі, тож у невеликих містах та селах цей досвід також буде корисним.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни 09:53

Попри системні обстріли та атаки російської армії української цивільної інфраструктури, зокрема й медичної, в Україні працюють над відновленням медзакладів. Йдеться про пошкоджені українські лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження 09:51

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого за умисне вбивство та розбійний напад 18-річного мешканця Чернігівського району у заподіяння 30-річній знайомій жінці тяжкого тілесного ушкодження.

На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл 09:47

Щоб надавати якісніші послуги з охорони здоров’я та забезпечити доступ до програми «Доступні ліки» більшій кількості населення області, на Чернігівщині реалізовується проєкт "мобільний аптечний пункт".

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні 09:44

Про це повідомив під час загальноміської наради 18 червня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждали 5 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини