Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 07:17:45

У Ніжині нагородили учасників конкурсу дитячого патріотичного малюнку

28.11.2016   08:32

Відбулося нагородження місцевих переможців обласного конкурсу «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА!» та юнацького патріотичного малюнку (в рамках програми «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна»).

Участь у конкурсі взяло п’ятнадцять часників з Ніжина, двоє з яких – зайняли призові місця. З 12 членів конкурсної комісії, до якої входили волонтери, учасники АТО та меценати, одинадцять  “так”  віддали за  роботу студентки Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, декоративно-прикладного відділу Анни  Потапенко. Робота учениці Ніжинської ЗОШ №5 Юлії Швед-посіла друге місце. Трете – здобула картина учасниці  з Чернігова.

Чернігівській підрозділ «Самооборони Майдану» нагородив Анну Потапенко  ювілейним колекційним виданням книги “Україна 1918-2016. Від Крут до Майдану.”

Подяками та грамотами  юних художників нагороджували: учасник АТО В’ячеслав Глиняний, ніжинські волонтери, активні учасники Революції Гідності – Наталія Нос та Олександр Максимець. Дитячі малюнки та слова  «повертайтесь живими»  рятують життя бійцям АТО на фронті.

В’ячеслав Глиняний зазначив: «Радісно, коли наші українські бійці  отримують  дитячі малюнки, адже найщиріша турбота, слова вдячності, підтримки були викладені у малюнках. Приємно, коли відчуваєш, що за тебе моляться і переживають навіть маленькі діти. Розумієш за що ти стоїш – і воно того варте. З ними набагато легше пережити воєнні часи”. “Мета конкурсу – у першу чергу  духовна підтримка військовослужбовців, виховання у молоді почуття патріотизму”, – підсумував Олександр Максимець.

Анна Потапенко підкреслила, що на її малюнку, який переміг на конкурсі, намагалася передати почуття людей, які боролися за свободу. Картина Анни  була присвячена подіям Революції Гідності. Слід додати, що роботи переможців наразі знаходяться у Чернігівському музеї та вподальшому  візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі.

Конкурси/програма організовані і проводяться за підтримки таких установ та організацій: Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – ЧОДА), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЧОДА, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні Україні (далі – ТСОУ), Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету ТСОУ по Чернігівській області; Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»; ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"; Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"; ГО "Суспільна Служба України"; ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА", ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» та наших волонтерів, за неоціненну допомогу яких наша величезна подяка.


Тетяна Марченко

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.