Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 13:18:14

У Ніжині нагородили учасників конкурсу дитячого патріотичного малюнку

28.11.2016   08:32

Відбулося нагородження місцевих переможців обласного конкурсу «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА!» та юнацького патріотичного малюнку (в рамках програми «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна»).

Участь у конкурсі взяло п’ятнадцять часників з Ніжина, двоє з яких – зайняли призові місця. З 12 членів конкурсної комісії, до якої входили волонтери, учасники АТО та меценати, одинадцять  “так”  віддали за  роботу студентки Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, декоративно-прикладного відділу Анни  Потапенко. Робота учениці Ніжинської ЗОШ №5 Юлії Швед-посіла друге місце. Трете – здобула картина учасниці  з Чернігова.

Чернігівській підрозділ «Самооборони Майдану» нагородив Анну Потапенко  ювілейним колекційним виданням книги “Україна 1918-2016. Від Крут до Майдану.”

Подяками та грамотами  юних художників нагороджували: учасник АТО В’ячеслав Глиняний, ніжинські волонтери, активні учасники Революції Гідності – Наталія Нос та Олександр Максимець. Дитячі малюнки та слова  «повертайтесь живими»  рятують життя бійцям АТО на фронті.

В’ячеслав Глиняний зазначив: «Радісно, коли наші українські бійці  отримують  дитячі малюнки, адже найщиріша турбота, слова вдячності, підтримки були викладені у малюнках. Приємно, коли відчуваєш, що за тебе моляться і переживають навіть маленькі діти. Розумієш за що ти стоїш – і воно того варте. З ними набагато легше пережити воєнні часи”. “Мета конкурсу – у першу чергу  духовна підтримка військовослужбовців, виховання у молоді почуття патріотизму”, – підсумував Олександр Максимець.

Анна Потапенко підкреслила, що на її малюнку, який переміг на конкурсі, намагалася передати почуття людей, які боролися за свободу. Картина Анни  була присвячена подіям Революції Гідності. Слід додати, що роботи переможців наразі знаходяться у Чернігівському музеї та вподальшому  візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі.

Конкурси/програма організовані і проводяться за підтримки таких установ та організацій: Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – ЧОДА), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЧОДА, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні Україні (далі – ТСОУ), Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету ТСОУ по Чернігівській області; Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»; ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"; Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"; ГО "Суспільна Служба України"; ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА", ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» та наших волонтерів, за неоціненну допомогу яких наша величезна подяка.


Тетяна Марченко

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання 11:44

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи 11:40

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 червня в області щеплено першою та другою дозою 59 748 людей.

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від "Слуги Народу" пропонують віддати частину коштів громадам 11:28

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше уважали цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу у бюджет місцевих громад, виступили депутати фракції «Слуга Народу» у Чернігівській міській раді.

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей 11:23

Щороку наприкінці першого літнього місяця відзначається всеукраїнське свято – День молоді.

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко 11:20

25 червня минає 110 років з дня народження художника Сергія Федоровича Шишка (1911-1997), майстра пейзажу та натюрморту.