Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 22:09:49

У Чернігові тролейбус № 5 відновить свою роботу вже з 28 листопада

28.11.2016   08:05

З понеділка, 28 листопада, а може навіть і раніше, у Чернігові тролейбус № 5 почне свій рух за звичним маршрутом «Подусівка - Завод «Хімволокно». Про це повідомили КП «ЧТУ» та управління транспорту та зв'язку міської ради.

Курсування цього маршруту тимчасово призупинялося в зв'язку з проведенням робіт по заміні магістрального водопроводу d=300 мм на пластиковий водопровід d=160 мм, замовником яких було КП «Чернігівводоканал».

Рух транспорту по вул. Гагаріна (від вул. Леоніда Пашина до вулиці Костомарівської) було обмежено з середини серпня цього року, а тролейбус № 5 був замінений автобусом № 5А.

За словами начальника управління транспорту та зв'язку міськради Олександра Бєльського, 24 листопада Служба безпеки дорожнього руху обстежила ділянку реконструкції дороги і за результатами обстеження прийнято рішення про відновлення руху тролейбуса № 5.

У КП «Чернігівводоканал» також повідомили, що на ділянці реконструкції покладений тільки чорновий шар асфальту. Якщо погодні умови дозволять, то підрядна організація ТОВ «УКРГРАНДБУД» (м. Київ) ще в цьому році встигне укласти бордюри.

На даний час підрядна організація замінила трохи більше 50% ділянки магістрального водогону загальною протяжністю 910 м. Заміна трубопроводу продовжиться навесні 2017 року, після чого на всій ділянці реконструкції буде укладено асфальтобетонне покриття відповідно до будівельних норм.
 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини