Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 00:31:58

Нетверезий водій намагався втекти від патрульних

25.11.2016   13:11

23 листопада на одному з перехресть на вулиці П’ятницькій екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль ВАЗ, який стояв попереду.

Здавалося, що водій не міг вирішити – повертати йому праворуч чи ні, бо сигнал повороту то вмикався, то вимикався. Врешті-решт машина повернула праворуч. Під час маневру патрульні помітили, що габаритні вогні з правого боку машини не горять. Правоохоронці вирішили зупинити автомобіль, щоб сказати водієві про відсутність підсвітки.

Патрульні ввімкнули сирену для привернення уваги водія, але він на неї не відреагував. Тоді водію вже через гучномовець дали команду зупинитися. Проте й ця вимога патрульних була проігнорована. Замість цього, виїхавши на пряму ділянку дороги, ВАЗ почав набирати швидкість, намагаючись утекти від патрульного автомобіля.

Переслідування автомобіля-втікача відбувалося центральною частиною міста. Лише на паркувальному майданчику біля супермаркету, що неподалік готелю «Градецький», правоохоронцям вдалося заблокувати ВАЗ.

Реакція водія була типовою у таких випадках – він вийшов з авто і запитав у патрульних: «Що трапилося?». Почав робити вигляд, що нікуди не їхав, а спокійно сидів у припаркованій машині, аж тут не відомо звідки з’явилася поліція.

Але біля магазину було чимало людей, які погодилися письмово підтвердити, що автомобіль ВАЗ щойно під’їхав, а на місці водія перебував саме цей громадянин. До того ж перехожі звернули увагу, що водій нетверезий. Чоловік усіляко заперечував, що вживав алкоголь, але від проходження відповідного медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння він категорично відмовився. Знайшлися і тут небайдужі громадяни, які погодилися засвідчити, що водій має характерні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.

Патрульні склали на водія протоколи за статтею 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) і за статтею 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини