Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 11:49:09

В 2016 році 466 застрахованих осіб отримають медичну реабілітацію за кошти фонду. В 2017 – майже 1 тисяча

25.11.2016   09:49

24 листопада, у м. Бобровиця, на базі КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня», відбувся семінарз лікарями та представниками страхувальників (застрахованими особами, головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ, організацій) Козелецькоїміжрайонної виконавчої дирекції на тему: «Відновлювальне лікування (медична реабілітація) застрахованих осіб і членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

Мета заходу–забезпечити максимальне інформування застрахованих осіб про їх право на медичну реабілітацію після перенесених захворювань і травм, як єдину соціальну послугу, що оплачується за рахунок коштів Фонду та порядок отримання реабілітаційного лікування.

У роботі семінару брав участь та виступив В.А.Донець, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, який крім вищезгаданих питань щодо права на медичну реабілітацію та отримання лікування поінформував присутніх про стан справ по даному напрямку роботи за 2016 рік та перспективи на наступний, 2017 рік.

На практичних аспектах отримання реабілітаційного лікування застрахованими особами акцентував увагу присутніх, а їх було більше 30 чоловік, у своєму виступі М.П.Гарбуз, директор Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції.

На семінарі із пропозиціями щодо покращення реабілітаційного лікування виступили М.М.Сіденко - заступник головного лікаря з питань експертизи тимчасової непрацездатності, голова відбіркової комісії, С.М.Солодкий -районний терапевт, Ю.М.Цимбаліст - лікар акушер – гінеколог, Т.М.Івашко - голова комісії із соціального страхування відділу освіти Бобровицької районної державної адміністрації та інші.
В цей же день подібний семінар відбувся і в КЛПЗ «Козелецька центральна районна лікарня».

Такі семінари, у листопаді – грудні будуть проведені під егідою 9 міжрайонних виконавчих дирекцій по всій Чернігівській області, що без сумніву, сприятиме збільшенню кількості застрахованих осіб та членів їх сімей, які зможуть отримати безкоштовні путівки на реабілітаційне лікування.   

Слід зазначити, що у поточному році 466 осіб отримають медичну реабілітацію за кошти Фонду, що на 52 особи більше, ніж у 2015 році.

Щодо відновлювального лікування у 2017 році. Прогнозна кількість осіб, яких у наступному році планується забезпечити реабілітаційним лікуванням в умовах санаторно – курортних закладів материкової України складе майже 1 тис. чоловік, що в 2 рази більше ніж за 2016 рік.

Останні новини Чернігівщини

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

 На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости

На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости 09:57

Продовжуються підготовчі роботи до капітального ремонту штучних споруд на автодорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль". Оновити планується три мости: два на ділянці за с. Михайло-Коцюбинське та один поблизу с. Пакуль. На всіх трьох мостах завершені роботи по спорудженню тимчасових об'їзних доріг. Стару переправу поблизу села Пакуль вже почали демонтувати.

Податкові ризики: як не потрапити до перевірки

Податкові ризики: як не потрапити до перевірки 09:50

Заступниця начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольга Корнієвська проінформувала щодо результатів роботи податкового аудиту на Чернігівщині та пояснила, на що звернути увагу платникам, щоб уникнути податкових ризиків у діяльності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини