Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 12:14:33

Прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про зловживання службовим становищем працівниками Головного територіального управління юстиції

25.11.2016   07:54Агенцiя

Прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем працівниками Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави (ч. 2 ст. 364 КК України).

Як встановлено, співробітники управління, зловживаючи службовим становищем, усупереч вимогам Закону України «Про здійснення державних закупівель» уклали у 2014 році з підприємцем низку однотипних договорів зберігання майна, на яке звернуто стягнення.

На виконання умов правочинів на користь фізичної особи з державного бюджету сплачено майже 158 тис. грн. заборгованості, у тому числі за період, неохоплений угодами.

З метою стягнення коштів на підставі цих же угод за новий період підприємець звернувся до суду. Водночас у задоволенні позову судом відмовлено, а вказані договори відповідального зберігання майна визнано недійсними з причин порушень вимог бюджетного законодавства при їх укладенні.

Досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ НП в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Встановлюються обставини вчиненого злочину.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини