Комісія розподілила кошти на відшкодування кредитів
Цьогоріч для фінансової підтримки сільгосппідприємств Чернігівщини з державного бюджету виділено більше 13 мільйонів гривень.
Зазначені бюджетні призначення повністю розподілені Комісією з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання ними компенсації за залученими кредитами.
Чергове засідання Комісії відбулось учора, 22 листопада, в Департаменті агропромислового розвитку ОДА. Учасники наради розглянули 6 пакетів документів суб’єктів господарювання АПК по 6 кредитним угодам на суму 1,1 мільйонів гривень. Усі заявки погоджені і направлені до Міністерства аграрної політики та продовольства України для їх фінансування.
Загалом право на державну підтримку шляхом здешевлення відсоткової ставки за 53 кредитними угодами одержали 36 підприємств агропромислового комплексу Чернігівщини.
На сьогодні додаткова потреба в коштах становить 400 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.