Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 21:38:30

Не упустіть шанс безкоштовно здобути робітничу професію

22.11.2016   08:17Агенцiя

У поточному році більше 4 тисяч безробітних Чернігівської області зробили свій вибір на користь профтехосвіти та скористалися шансом безкоштовно здобути робітничу професію або підвищити кваліфікацію на виробництві.

Перенавчатись йдуть навіть ті, у кого за плечима «виші».

У службі зайнятості пояснюють: «Сьогодні праця кваліфікованого робітника оцінюється не нижче, а подекуди навіть вище дипломованого спеціаліста. До того ж вони користуються сталим попитом на ринку праці, отож майже стовідсотково працевлаштовуються».

Роботодавці цьогоріч активно шукали водіїв, слюсарів, електрогазозварників, електромонтерів, продавців, кухарів, швачок. Здобувши таку професію за направленням служби зайнятості, про майбутнє працевлаштування не варто хвилюватись, оскільки навчання організовується виключно під гарантоване робоче місце.

Окрім вищезгаданих професій, безробітні вчилися на лицювальників-плиточників, операторів заправних станцій, машиністів компресорних установок, кранівників, ліфтерів, трактористів-машиністів, операторів котельні, перукарів та манікюрників.

Задля оперативного задоволення потреби роботодавців у кадрах навчання організовується як за груповою, так і за індивідуальною формою.
Зокрема, нині на замовлення Чернігівської взуттєвої фабрики «Берегиня» здійснюється підготовка складальників верху взуття.

Крім того, сьогодні безробітні можуть підтвердити результати неформального професійного навчання за робітничими професіями. Тобто, якщо особа протягом життя без проходження навчання в закладах освіти набула певні професійні знання, вміння і навички, то вона може підтвердити свою фаховість і отримати відповідний документ встановленого зразка.

На даний час існує можливість для підтвердження професії «Кухар 3-6 розрядів».

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».