Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:18:51

Поліція Чернігівщини ознайомила громадськість з результатами розслідування злочинів проти виборчих прав громадян

21.11.2016   12:42Агенцiя

Представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області взяли участь в публічному обговоренні «Злочини проти виборчих прав громадян: підсумки та уроки», проведеному в обласному центрі з ініціативи Громадянської мережі ОПОРА.

В ході публічного заходу учасники дискусії проаналізували як загальнодержавну, так і регіональну картину протидії злочинам, пов’язаним з виборчим процесом, зареєстрованим у 2015 році під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Експерти Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев та Ольга Коцюруба презентували загальнонаціональний звіт та спеціальний регіональний огляд з питань результативності розслідування виборчих злочинів. Своїм баченням ситуації поділилися присутні на обговоренні представники Національної поліції та прокуратури, політичних сил і громадських організацій, журналісти місцевих видань, члени територіальних виборчих комісій з проведення місцевих виборів 2015 року.

Позицію Головного управління Національної поліції в Чернігівській області представила заступник начальника слідчого управління ГУНП підполковник поліції Галина Луговська. Вона роз’яснила присутнім, зокрема, які кримінальні провадження були розпочаті на проміжних виборах народних депутатів у 205 виборчому окрузі та на чергових місцевих виборах 2015 року, стосовно яких з них триває досудове розслідування, скільки проваджень було закрито та з яких причин.

У своєму виступі заступник начальника відділу прокуратури Чернігівської області Олександр Городничих також поінформував присутніх про результати розслідування порушень та злочинів, пов’язаних з виборами 2015 року.

У підсумку публічного обговорення його учасники дійшли висновку про важливість посилення профілактичної складової, яка сприятиме зростанню правосвідомості учасників виборчого процесу в майбутньому та позначиться скороченням кількості аналогічних правопорушень на наступних виборах.

Також пролунала слушна пропозиція активізувати процес цільового навчання поліцейських, які залучатимуться до несення служби з охорони публічного порядку під час наступних виборчих кампаній.

Останні новини Чернігівщини

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця 13:16

Його мета – привернути увагу широких кіл громадськості, медичної спільноти та влади до проблем виникнення, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини