За позовом прокуратури області постійний лісокористувач відшкодує збитки за незаконну порубку лісу
Питання повноти відшкодування збитків, заподіяних порушеннями вимог законодавства про охорону лісових ресурсів постійно перебуває на контролі прокуратури області.

Прокурори систематично вивчають питання пов’язані з незаконною порубкою деревини, що мають місце на землях, які перебувають в постійному користуванні лісогосподарських підприємств. За наявності підстав, звертаються з позовами до суду про стягнення заподіяних збитків.
Київським апеляційним господарським судом вкотре підтримано позицію прокуратури та зобов’язано постійного лісокористувача нести матеріальну відповідальність за незаконну порубку лісу, стягнувши заподіяні збитки з ДП «Чернігіврайагролісгосп» на користь Пакульської сільської ради Чернігівського району.
У суді прокурором доведено, що дочірнім підприємством в порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території. Внаслідок чого допущено самовільну рубку лісу, що завдало шкоду державним інтересам на суму майже 60 тис. грн.
Порушення у сфері лісокористування й надалі залишатимуться в полі зору органів прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.