Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:01:04

Фахівці ДСНС провели рейдову перевірку стану боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони

21.11.2016   07:38Агенцiя

На балансі органів місцевого самоврядування Чернігівської області, переважно у сільській місцевості, перебуває 61 підрозділ місцевої пожежної охорони, у бойовому розрахунку яких знаходиться 84 одиниці пожежної техніки. Лише з початку року зазначені підрозділи приймали участь у ліквідації близько 200 пожеж.

Фахівцями Управління ДСНС у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану утримання підрозділів місцевої пожежної охорони у селищі Березна Менського району, селах Старі Боровичі та Петрівка Сновського району.

Слід зазначити, що у смт Березна підрозділ знаходиться у боєздатному стані, на цілодобовому чергуванні перебуває 3 вогнеборця, автомобілі заправлені пальним, створений запас паливо-мастильних матеріалів, пожежні автомобілі у достатній кількості укомплектовані протипожежним інвентарем.

Як зазначив начальник березнянської місцевої пожежної охорони Олександр Ковдик, підрозділ у минулому році понад 80, а з початку цього року майже 50 разів залучалися до ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій.

Разом з тим, під час рейдової перевірки з'ясувалося, що місцева пожежна охорона сіл Старі Боровичі та Петрівка Сновського району на даний час знаходиться у небоєздатному стані внаслідок відсутності цілодобового чергування співробітників. У Старих Боровичах пожежний автомобіль зберігається на відкритому майданчику.

Варто зазначити, що така ситуація склалася внаслідок недостатнього виділення з місцевих бюджетів коштів на створення, розвиток і утримання в належній бойовій готовності підрозділів місцевої пожежної охорони. Управління ДСНС України у Чернігівській області звертає увагу керівників органів влади, а також очільників об'єднаних територіальних громад на стан боєздатності зазначених підрозділів з метою забезпечення належного протипожежного захисту населених пунктів і територій області.

Останні новини Чернігівщини

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини