Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 20:41:41

Поліцейська профілактика підліткової злочинності поступово охоплює всі школи області

19.11.2016   08:20

Охопити профілактично-роз’яснювальною роботою з питань правового виховання максимальну кількість дітей та підлітків не лише у великих населених пунктах, а й у сільській місцевості — таке завдання стоїть нині перед поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

Cтаршим інспектором управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Анною Демидовою спільно з інспектором Борзнянського відділу поліції ГУНП в області лейтенантом поліції Юлією Бурдою в загальноосвітній школі села Велика Загорівка Борзнянського району було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Види правопорушень та передбачена законом відповідальність за них».

Метою зустрічі було попередження підліткової злочинності, запобігання вживанню неповнолітніми алкоголю та наркотиків, як передумови скоєння правопорушень.

Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань та ставили запитання на теми, які їх найбільше цікавлять.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій тьоті-поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці, ставлення до пропозицій незнайомих дорослих щодо прийому подарунків, пропозицій покататися чи пограти в ігри тощо.

Поліцейські надали дітям рекомендації як не стати жертвою правопорушення та як поводити себе в тій чи іншій нестандартній життєвій ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.