Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 18:42:48

Чернігівщина: у святкові та вихідні піротехнікам МНС було не до відпочинку

03.05.2012   10:01

28 квітня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Територіального управління МНС у Чернігівській області в Козелецькому районі знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм, 3 артилерійські снаряди калібром 125 мм та 3 фугасні авіабомби ФАП-50 часів Великої Вітчизняної війни.

Небезпечний арсенал виявили жителі сіл Гламазди та Морівськ. В одному з цих випадків, господарі на своєму подвір'ї копали колодязь і знайшли артилерійський снаряд.

Того ж дня у с. Варарівка Бахмацького району на території тваринницької ферми ПП "Украгротранс" виявлено ручну гранату РГД-33.

29 квітня у Чернігові в урочищі Ялівщина біля дамби на річці Стрижень місцеві жителі знайшли мінометну міну калібром 82 мм.

1 травня біля с. Рубанка Бахмацького району на відкритій території виявлено артилерійський снаряд калібром 122 мм.

2 травня групою піротехнічних робіт ТУ МНС у Чернігівської області знищено артилерійський снаряд калібром 75 мм, який було виявлено у Чернігові по вул. Ворошилова, 25.
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини