У Чернігові створена комісія, яка займатиметься житлом для інвалідів АТО та сімей загиблих
На засіданні виконавчого комітету, що відбулось 15 листопада, затверджено рішення щодо створення комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членів сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.
За словами голови Новозаводської районної у Чернігові ради Олександра Атрощенко, який доповідав з цього питання, на території Новозаводського району на даний час проживає шість осіб, яким буде виплачуватися така компенсація, а на території Деснянського району - одна така людина.
Комісія створюється з метою вирішення питання забезпечення житлом зазначеної категорії військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов, а також забезпечення прозорості розгляду заяв про виплату грошової компенсації, недопущення порушень фінансової дисципліни щодо цільового та ефективного використання державних коштів, досягнення оптимального та раціонального їх використання, реалізації прав громадян на житло, захисту цих прав від можливих порушень.
Рішенням виконавчого комітету затверджено Положення про комісію та її склад, до якого увійшли секретар міської ради, керівники структурних підрозділів міської та районної ради, представники ЧОУ АТ «Ощадбанк» та громадської організації «ЩИТ 41», яка об’єднує ветеранів антитерористичної операції.
Основними принципами діяльності комісії є неупереджене ставлення при розгляді заяв щодо розподілу коштів на придбання житла, гласність, прозорість, об'єктивність оцінки і єдність вимог для всіх претендентів на отримання грошової компенсації.
У Положенні про комісію зазначено, що за рішенням голови комісії можуть утворюватися робочі групи із залученням службових (посадових) та інших осіб структурних підрозділів міської ради, районних у місті рад, залучатись експерти та консультанти для надання консультацій, висновків під час вирішення питань, що виникають у процесі роботи.
У процесі своєї роботи комісія буде перевіряти наявність у особи статусу члена сім'ї загиблого військовослужбовця та інваліда, визначатиме категорію особи як члена сім'ї загиблого військовослужбовця, перевірятиме склад сім'ї інваліда, наявність документів про взяття на квартирний облік членів сім'ї загиблого військовослужбовця та інваліда, факт спільного або роздільного проживання членів сім'ї. Після цього комісія буде приймати рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації та визначатиме її розмір.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.