Розгляд резонансної справи щодо квартирної оборудки триває. ВІДЕО
У Деснянському суді Чернігова триває розгляд резонансної справи щодо квартирної оборудки, внаслідок якої мати з малолітньою дитиною залишилися без житла. На черговому судовому засіданні обвинувачена жінка визнала свою провину і фактично взяла всю відповідальність на себе.
![](/uploads/15856-m.jpg)
Нагадаємо, чернігівка Валентина Шевченко в 2013-му році придбала квартиру для своєї доньки Юлії Юрченко у сусідньому під’їзді в своєму ж будинку по вулиці Бєлова, 37, корпус 3. Але через два роки нових мешканців викликали до суду. Виявилося, попередня господарка заявила, що її квартира була продана незаконно. Ця господарка – Валентина Новгородська, яка зараз живе в Італії – заявила, що квартира була продана нібито по підробленій довіреності, виданій на її доньку Ксенію Булгаєву.
Три роки тому ніхто не повідомив покупцям, що з квартирою щось негаразд; копія довіреності була завірена нотаріусом. Господарка ж стверджує, що довіреність фальшива, і навіть подала до суду на доньку – за підробку документів.
Суд постановив повернути квартиру Новгородській. Так Юлія Юрченко з малою дитиною, якій зараз 6 років, залишається фактично без житла, а до того ж сім’ї так поки й не повернули гроші – виплачені за квартиру в 13-му році майже триста тисяч гривень.
Цю справу (цивільну, про майно) розглядає суд вже касаційної інстанції в Києві. А тим часом у Деснянському суді в Чернігові йдуть засідання з кримінальної справи по звинуваченню Ксенії Булгаєвої – доньки господарки, що нібито підробила довіреність. На черговому засіданні обвинувачена Ксенія Булгаєва, яка раніше заперечувала свою вину, тепер визнала її. А от грошей у неї немає, стверджує Булгаєва. Всі кошти, мовляв, вона передала чоловікові, а він виїхав і місце його перебування, за її словами, невідоме. Містом розповсюджені чутки, що чоловік зараз перебуває в окупованому Криму.
Сім’я Шевченко-Юрченко продовжує наполягати на проведенні додаткової експертизи документів, за якими в 13-му році купили квартиру. Якщо підпис попередньої господарки був не фальшивий, а справжній, то суть справи виявиться зовсім іншою. Тож потерпіла подала клопотання про виклик до суду нотаріуса, представника агентства, а також господарки квартири (Новгородської) і чоловіка Булгаєвої – але його ще треба знайти. Свідків викликали на наступне засідання суду 29-го листопада.
Чому ця справа суспільно важлива? Як бачимо, добросовісні покупці в Чернігові, придбавши квартиру через агентство нерухомості, можуть залишитися і без житла, й без грошей. Цей ризик теоретично може торкнутися будь-кого. Тому ми будемо слідкувати за розвитком подій і інформуватимемо про це глядачів.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.