Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 17:28:53

Як триває ліквідація звалища люмінесцентних ламп біля села Змітнів

11.11.2016   12:08Агенцiя

Про попередження, ліквідацію та правильне поводження з небезпечними безхазяйними відходами говорили 9 листопада, під час засідання профільної обласної постійно діючої комісії при облдержадміністрації.

Засідання провів перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич. У заході взяли участь члени обласної та голови відповідних районних комісій.

Головне питання порядку денного – ситуація, яка склалася з небезпечними відходами, виявленими поблизу села Змітнів Сосницького району. В лісосмузі знайдено звалище близько 35 тисяч шкідливих відпрацьованих люмінесцентних ламп.

Голова Сосницької райдержадміністрації Валентин Очередько доповів присутнім про заходи, вжиті місцевою та районною владою по зменшенню негативного впливу цих відходів. Відповідно прозвітували й очільники структурних підрозділів.

Наразі встановлюються власники відпрацьованих ламп. Триває розслідування головним управлінням Національної поліції в області, за результатами якого обіцяють притягнути винних до відповідальності та зобов’язати їх здійснити утилізацію ламп за власний рахунок та відшкодувати заподіяні збитки.

Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко надала інформацію про користування сервісом Мінприроди «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». Цей ресурс дозволяє забезпечити оперативну інвентаризацію всіх наявних сміттєзвалищ в Україні – як легальних, так і стихійних. До того ж, місця накопичених відходів позначаються з геолокаційною прив’язкою.

Кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище. Ця інформація оброблятиметься і надсилатиметься у вигляді звернень громадян до відповідних структур області.

Перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, підсумовуючи роботу комісії, наголосив на необхідності оперативного реагування відповідних служб на звернення громадян щодо виявлених безхазяйних відходів. Також він акцентував увагу на важливості випереджувальної роботи.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.