Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 19:07:00

Під час ревізії діяльності Академії Державної пенітенціарної служби України виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 1,1 млн. гривень

11.11.2016   11:27Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності Академії Державної пенітенціарної служби України (далі – Академія) виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 1,1 млн. гривень.

Зокрема, Академією безпідставно нараховано та виплачено працівникам заробітну плату, премії та переказано єдиний соціальний внесок усього на загальну суму 520,8 тис. гривень.

Державним бюджетом недоотримано 582,4 тис. грн внаслідок невідшкодування коштів 29 випускниками Академії, які навчалися за державним замовленням та після випуску не відпрацювали протягом трьох років у органах кримінально-виконавчої служби.

Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини