Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 08:04:21

Прокуратурою області розпочато спеціальне досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця

11.11.2016   07:56Агенцiя

Прокуратурою області на підставі ухвали Новозаводського районного суду міста Чернігова, розпочато процедуру спеціального досудового розслідування, передбаченого главою 24-1 КПК України, у кримінальному провадженні за підозрою колишнього правоохоронця.

Слідчими здобуто докази причетності підозрюваного до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження із боєприпасами), ч. 3 ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Підставою для початку процедури спеціального досудового розслідування став факт переховування правоохоронця від органів слідства та суду, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, та оголошення його у міжнародний розшук.

При винесенні ухвали про задоволення клопотання суд врахував правову позицію прокурора, мотивовану вимогами кримінального процесуального законодавства та практикою Європейського суду з прав людини щодо «обґрунтованої підозри», про яку йдеться у ст. 5 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини.

Завдяки можливості застосування такої форми досудового провадження слідству вдасться в максимально стислі терміни скерувати обвинувальний акт до суду для притягнення винного до передбаченої законом відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини