Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 20:53:09

У Чернігові підірвали заміновану урну

30.04.2012   15:59Агенцiя

30 квітня близько 11.00 патрульні міліціонери в урні для сміття в сквері Попудренка, поруч з Чернігівською мерією виявили термос, від якого відходили дроти до мобільника. Знахідку вибухотехніки підірвали на місці. Хлопок був не сильний. За попередніми даними, всередині термосу був порох і значних ушкоджень причинити не міг.

Складалося враження, що це були навчання: мобільний зв'язок не вимикали, приїзд усіх силовиків дві години поспіль знімали на відео двоє чоловіків, що намагалися виглядати роззявами.

"Міліціонери повідомили про невідомий предмет в урні в міський відділ міліції, - повідомив начальник центру зв'язків з громадськістю Сергій Бриль, 38 років. - Протягом кількох хвилин на місце прибули співробітники обласного управління та міськвідділу. Парк оточили, перехожих, які були тут на той час, евакуювали".

"Сьогодні ми сміття з урн не витягали, тільки кидали туди, - розповіли працівниці комунального підприємства "Зеленбуд" Ніна Манько, Марія Микитюк та Ніна Шурута, які в цей час прибирали доріжки та саджали квіти в сквері. - Навіть руками сміття трамбували. Смітниці завтра повинні були вивозити наші хлопці. Тут прийшли міліціонери й сказали, що урну заміновано, й щоб ми швидко йшли звідси. Ми навіть мітли та граблі покидали й побігли під кінотеатр".

Години дві силовики фотографували урну та її вміст, радилися, що робити. Вирішили підривати на місці. Після тихого хлопка рештки термоса зібрали експерти.

Порушено кримінальну справу за статтею 296 ч. 4 — хуліганство. Після вибухів у Дніпропетровську, чернігівська міліція перейшла на посилений варіант несення служби, додаткові наряди патрулюють місця скупчення людей.

http://gazeta.ua/articles/np/_u-chernigovi-pidirvali-zaminovanu-urnu/433974

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини