Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:23:00

В Чернігові відновлюється повноцінний соціальний діалог з міською владою

07.11.2016   10:07Агенцiя

Днями в приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулася зустріч міського голови Чернігова Владислава Атрошенка з членами президії ФПО.

Розпочинаючи зустріч, Ігор Москаленко — голова обласної Федерації озвучив коло проблем, які найбільше турбують спілчан. А це питання відновлення повноцінної роботи промислових підприємств міста, ліквідація заборгованості із заробітної плати,  зменшення державної субвенції на фінансування бюджетних установ, збільшення вартості комунальних послуг та ін.

Розпочинаючи зустріч, міський голова наголосив, що налаштований на співпрацю з профспілками та усією громадою у вирішенні проблем чернігівців. Далі Владислав Атрошенко охарактеризував сучасний стан економіки міста, а також вплив на неї загальнодержавних процесів.

Значна увага була приділено обговоренню міського бюджету. “Ми бачимо зростання розміру  бюджету, але паралельно збільшується тягар на нього, адже нам передаються цілі напрямки, як то профтехосвіта, частково освіта і медицина та ін.” — наголосив очільник Чернігова. Виходячи з цього треба, мислити більш прагматично: порахувати скільки реально необхідно місць в наших лікарнях, як оптимізувати управлінські структури в бюджетній сфері, як зробити так, щоб профтехосвіта гнучко реагувала на потреби ринку праці і готувала дійсно потрібних спеціалістів.

Резюмуючи, Владислав Атрошенко визначив одне із завдань своєї діяльності наступним чином: “Необхідно навчити чиновників усіх рівнів мислити стратегічно (чого досі не було) та концентрувати обмежені ресурси в конкретному напрямку. І в цьому питанні я завжди готовий чути профспілки”.

Далі профспілкові лідери задали декілька найважливіших питань до керівника міста та домовились зробити подібні зустрічі регулярними. І вже на наступний раз запланували обговорити конкретні проблеми різних галузей та підприємств міста.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ