Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 21:04:54

Найкращі патріотичні листівки намалювали ріпкинські учні

02.11.2016   12:33

Нагородження переможців конкурсів юнацького патріотичного малюнку відбулось в Ріпках.

Конкурси «Моя Україна – єдина країна!», «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна» вже традиційно проводяться на Чернігівщині.

Ініціювала їх Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ».

Фінансову підтримку з обласного бюджету здійснюють департаменти інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, а також сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, з міського – Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Серед цьогорічних переможців – учні Ріпкинської гімназії.

Зокрема, кращу листівку на тему «Родина – надійний тил» намалювала Анна Бурдук, яка зайняла перше місце в цій номінації. На другій сходинці в номінаціях «Моє уявлення про захисника України» та «Фейкам.net» – Дарина Дебела і Назар Лук’яшко. Третє місце в номінації «Україна – європейська країна» зайняла Діана Лизогуб.

Зустріч пройшла в теплій урочистій атмосфері у приміщенні Ріпкинської районної бібліотеки для дорослих. Привітати юних художників-патріотів прийшли їх друзі та небайдужі земляки.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини